OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 3 lutego 2019, IV Niedziela, rok C

Ogłoszenia Parafialne 03 02 2019

  1. Bóg zapłać Parafianom ze SYDŁOKA za przygotowanie świątyni na niedzielę. Bóg zapłać składam Paniom, które zatroszczyły się o przygotowanie kaplicy na Skałce.
  2. Jutro o godzinie 19.30 zapraszam pomocnych młodych i starszych do rozebrania wystroju świątecznego naszej świątyni.
  3. W przyszłym tygodniu wypadnie trzeci piątek miesiąca, który w Kościele jest dniem szczególnego skupienia się na modlitwie o Boże Miłosierdzie. Nie czekając na Wielki Post zapraszam mężczyzn młodszych, starszych i sędziwych do stworzenia grupy orantów. Na początek ta modlitewna formacja, po wieczornej mszy w kościele – właśnie w trzecie piątki miesiąca – pozostanie, aby w męskim gronie wspólnie stojąc w pozycji orantów odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji oddalenia zła i zachowania rodzin i Parafii w Bożej Łasce. Za tydzień przypomnę szczegóły.
  4. Dziękuję za dyżur śniegowy Parafianom z NAWSIA. W najbliższym tygodniu proszę o czujność Parafian z KOŃCA.