OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 10 lutego 2019, V Niedziela, rok C

Ogłoszenia Parafialne 10 02 2019

  1. Bóg zapłać Parafianom ze SYDŁOKA za przygotowanie świątyni na niedzielę. Bóg zapłać składam Paniom, które zatroszczyły się o przygotowanie kaplicy na Skałce.
  2. Dziękuję panu Wójcikowi oraz Pawłowi i Arkowi za poniedziałkową pomoc i rozebranie wystroju świątecznego naszej świątyni.
  3. W najbliższy – trzeci piątek miesiąca, który w Kościele jest dniem szczególnego skupienia się na modlitwie o Boże Miłosierdzie – nie czekając na Wielki Post zapraszam mężczyzn młodszych, starszych i sędziwych do stworzenia męskiej grupy orantów. Zapraszam chętnych od kościoła na mszę o 18.00. Na początek ta modlitewna formacja, po wieczornej mszy w kościele – właśnie w trzecie piątki miesiąca – pozostanie, aby w męskim gronie wspólnie odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji oddalenia zła i zachowania rodzin i Parafii w Bożej Łasce. Co to znaczy stanąć w pozycji oranta wyjaśnię na pierwszej modlitwie.
  4. Dziękuję za dyżur śniegowy Parafianom z KOŃCA. W najbliższym tygodniu proszę o czujność Parafian ze ŚRODKA.