OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 9 czerwca 2019, ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, rok C

Ogłoszenia Parafialne 9 06 2019

1. Dziękuję Parafianom ze Skał za przygotowanie świątyni na niedzielę.
  2. W najbliższych dniach w razie nagłej potrzeby posługi kapłańskiej zastępuje mnie ks. Stanisław z Mnikowa (ewentualnie kapłani z Rybnej).
  3. Porządek mszy świętych w tygodniu uległ zmianie. W sprawie terminów proszę o szczególną uwagę.
  4. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Przypominam, że w tym roku planujemy rozpoczęcie uroczystości od mszy świętej na polu znajdującym się przy końcu asfaltowego odcinka drogi przez POTOCEK – przygotowanie ołtarza do mszy świętej powierzymy kolejny raz Parafianom ze SKAŁ i POTOCKA.

Następnie w uroczystej procesji przeniesiemy Ciało Pańskie między naszymi domami zatrzymując się przy czterech ołtarzach:

– ołtarz I Parafian z NAWSIA – przy posesji PP BASTRÓW.

– ołtarz II Parafian ze SKAŁKI, BARCY i SYDŁOKA przy posesji PP POŁCIÓW .

– ołtarz III Parafian ze ŚRODKA przy polu tuż ponad zjazdem z drogi asfaltowej do PP ZAJGRÓW.

– ołtarz IV Parafian z KOŃCA i zakończenie uroczystości przy kaplicy na Skałce.