OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 7 lipca 2019, XIV niedziela zwykła, rok C

Ogłoszenia Parafialne 07 06 2019

  1. Dziękuję Parafianom – Sąsiadom kościoła ze SKAŁ za przygotowanie świątyni i jej otoczenia na niedzielę. Dziękuję za troskę o SKAŁKĘ.
  2. Poniedziałkowa wichura naruszyła zabezpieczenie dachu. Bardzo dziękuję naszym Strażakom za interwencję. Wielką wdzięczność winniśmy Państwowej Straży Pożarnej z Krakowa nr 3 za stałą życzliwość i udostępnienie kolejny raz oddziału z drabiną wysokościową. Panu Markowi Gubale dziękujemy za udostępnienie mocnej i wielkiej plandeki. Panom Adamowi Wójcikowi i Grzegorzowi Korczkowi za czuwanie i organizację akcji.
  3. Przedstawiciele Parafian w czerwcu kolejny raz w tym roku odwiedzili rodziny w całej Parafii, aby zebrać ofiarę na odbudowę części świątyni. Serdecznie naszym Przedstawicielom w imieniu całej WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ dziękuję za podjęcie trudu, poświęcenie czasu i cierpliwość. Bóg zapłać niech przyjmą wszyscy ofiarodawcy. Każda złożona kwota się liczy, a składka okazała się duża. Ciągle trwają jeszcze niedokończone zbiórki w Parafiach dekanatu czernichowskiego. Ciągle liczę jeszcze na odpowiedź poproszonych o wsparcie okolicznych firm. Hojność ludzi jest budująca: z odpustu w kaplicy w Szczyglicach w Serce Jezusa przywiozłem składkę na nasz cel.
  4. W najbliższy piątek zapraszam Przedstawicieli rejonów Parafii na kolejne spotkanie dotyczące naszych planów remontowych. Spotkajmy się o godz. 20.00 na Plebanii.
  5. W minioną, ostatnią niedzielę miesiąca, składka na mszach świętych przeznaczona w całości na czekającą nas inwestycję budowlaną. Bóg zapłać za kilkukrotne wzmożenie ofiarności.
  6. Bardzo dziękuję ofiarodawcom budowniczym ołtarza ze SKAŁ i POTOCKA za przekazanie pozostałej sumy 180 zł do naszego funduszu remontowego.
  7. Osobę która na miniony poniedziałek zamówiła mszę dziękczynną proszę o kontakt.