OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 28 lipca 2019, XVII niedziela zwykła, rok C

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 06 2019
1. Dziękuję Parafianom z BACZYNA i za przygotowanie świątyni na niedzielę. Dziękuję za troskę o SKAŁKĘ.
2. Dzisiejsza składka jak w każda ostatnia niedzielę miesiąca w całości przeznaczona jest na nasz parafialny remont dachów.
3. Dzisiaj po mszach świętych modlitwy za kierowców i poświecenie pojazdów.
4. Dziękuję za okazane imieninowe wyrazy życzliwości, za modlitwę na co dzień i od święta, za zamówione msze święte i prezent.
5. Bardzo dziękuję wszystkim którzy ofiarnie otworzyli serca i domy dla Pielgrzymów jasnogórskich w nocy z piątku na sobotę. Pielgrzymi proszą o przekazanie pozdrowień i podziękowań: BÓG ZAPŁAĆ.
6. W najbliższy, pierwszy piątek sierpnia okazja do spowiedzi rano na Skałce od 7.30. o godz. 8.00 msza święta z nabożeństwem, a od 9.00 odwiedziny z Panem Jezusem chorych w domach. W kościele po południu okazja do spowiedzi – we grafiku wakacyjnego – od 18.00. o godz. 19.00 msza święta, a po niej adoracja z ciszą i śpiewem. Przybywają na całość tego nabożeństwa obecni w Parafii kandydaci do bierzmowania.
7. W sobotę na Skałce msza święta o godz. 8.00 – jak zawsze w pierwszą sobotę miesiąca ZMIANKA RÓŻAŃCOWA. Zapraszam Żywe Róże.
8. Kościół w Polsce miesiąc sierpień proponuje przeżywać w trzeźwości, a jeśli ktoś może podjąć takie postanowienie to także w abstynencji.
9. Ks Adam z Liszek przypomina że już można zapisywać się na pielgrzymkę Krakowską do czernichowskiej grupy NIEBIESKIEJ. Szczegółowe informacje w gablocie na plakacie.