OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 1 września 2019, XXII niedziela zwykła, rok C

Ogłoszenia Parafialne 01 09 2019

  1. Dziękuję Parafianom z Baczyna za przygotowanie świątyni na niedzielę. Dziękuję Paniom zatroskanym o kaplicę na SKAŁCE.
  2. Jutro msza święta w szkole na rozpoczęcie roku szkolnego odprawiona zostanie o godz. 9.00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży wraz rozpoczęciem nowego etapu edukacji będzie w najbliższy pierwszy piątek września: dla dzieci od 16.00 – msza o 16.30; dla młodzieży spowiedź od 17.00 msza o 18.00. Po mszy adoracja PANA JEZUSA. Dzieci dzisiaj otrzymują całoroczne książeczki które maja pomóc w systematycznym i pogłębionym uczestnictwie w spotkaniach ze Zbawicielem.
  3. Rodzice dzieci z klas trzecich pierwsze spotkanie formacyjne przygotowujące całą rodzinę na uroczystość komunijną będą mieć w poniedziałek za tydzień na mszy wieczornej. Dziś tylko zapowiedź – ogłoszę to w przyszłą niedzielę.
  4. Przedstawicieli rejonów Parafii proszę o przybycie na kolejne spotkanie jutro, w poniedziałek, na godz. 20.00 na plebanię.
  5. Nasza parafialna uroczystość dożynkowa, czyli wspólnotowe dziękczynienie Panu Bogu za plony odbędzie się dzisiaj o godz. 14.00. Pół godziny wcześniej, o 13.30 zbiórka wszystkich przy kaplicy na Skałce i ze śpiewem pieśni przemarsz orszaku dożynkowego na boisko przy szkole. Zaproszeni są wszyscy. Ucieszą nas mam nadzieję barwne stroje krakowskie, a dla dzieci i dorosłych po mszy dożynkowej przyszykowane są różne atrakcje.
  6. W najbliższy, pierwszy piątek września okazja do spowiedzi rano na Skałce od 7.30. o godz. 8.00 msza święta z nabożeństwem, a od 9.00 odwiedziny z Panem Jezusem chorych w domach. W kościele po południu nabożeństwo jak zapowiedziałem wyżej rozpoczniemy od 16.00.
  7. Kandydaci do bierzmowania wchodzą (lub nie) w ostatni intensywny etap formacji i na najbliższy piątek przynoszą ze sobą wszystko co do tej pory przygotowali i prowadzili w czasie formacji.