OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 8 września 2019, XXIII niedziela zwykła, rok C

Ogłoszenia Parafialne 08 09 2019

  1. Dziękuję Parafianom z Baczyna za przygotowanie świątyni na niedzielę. Dziękuję Paniom zatroskanym o kaplicę na SKAŁCE.
  2. Rodzice dzieci z klas trzecich pierwsze spotkanie formacyjne przygotowujące całą rodzinę na uroczystość komunijną będą mieć jutro, w poniedziałek, na mszy wieczornej.
  3. Mamy szczęście, że sanktuarium Maryjne znajduje się w naszym bliskim sąsiedztwie. Proszę wszystkich tzn. Starszych, Rodziców z Dziećmi,  Młodych i Młodzież szkolną o takie zaplanowanie najbliższego piątkowego wieczoru abyśmy jak najliczniej zgromadzili się w kościele św. Jakuba  w Sance na mszy świętej o godz. 18.00. Ta nasza druga doroczna  pielgrzymka będzie – mam nadzieję – nie tylko liczna, ale też uroczysta. Jeśli nie będzie padać chętni do pielgrzymowania piechotą wyruszają ze Skałki o godz. 16,30. Proszę umówić się na transport powrotny.
  4. Msza wieczorna w piątek będzie w naszym kościele o godz. 20.00.
  5. W sobotę święto PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. W całej Ojczyźnie odbywać się będą modlitwy POD KRZYŻEM w łączności z uczestnikami narodowego spotkania pod Włocławkiem. Zapraszam, ale też proszę o przybycie i włączenie się w modlitwę, którą organizujemy wspólnie z Parafią w Balicach. Zapraszamy pod KRZYŻ CHRYSTUSA, w ten szczególny wieczór, w najbliższą sobotę – do parafii Świętej Rodziny w Balicach. Proszę o SMS od osób, które chcą pojechać wspólnie busem. Nabożeństwo rozpocznie się mszą o godz. 18.00 a zakończy w godzinie apelu jasnogórskiego.