OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 6 października 2019, XXVII niedziela zwykła, rok C

Ogłoszenia Parafialne 6 10 2019

  1. Dziękuję Parafianom z Końca za przygotowanie świątyni na niedzielę. Dziękuję Paniom zatroskanym o kaplicę na SKAŁCE.
  2. W naszej Parafii NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 16. 30 na Skałce i po mszy wieczornej w kościele, w soboty po mszy na Skałce, a w niedziele o 15.00 w świątyni – po nim dodatkowa msza święta. Czy to na wspólnych nabożeństwach czy w domu, proszę, weźcie różaniec do ręki i rozważajcie jego dwadzieścia tajemnic.
  3. Serdeczne podziękowanie składam za składkę w minioną niedzielę. Sprawa uzyskania pozwoleń na budowę zdaje się zbliżać do końca.
  4. Dziewczęta spotkania scholki mają w poniedziałek o 18.00. Kandydatów na ministrantów zapraszam na kolejna zbiórkę formacyjną w sobotę o godz. 00
  5. W przedsionku wystawione są karty do wpisywania zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej na przyszły rok. Jak co roku przypominam, iż wolę zapisywać imiona Zmarłych osobiście – kto może zapraszam do zakrystii, a kto woli samemu to proszę o wyraźnie zaznaczanie godziny mszy i zapisanie imion Zmarłych osób w mianowniku. Modlimy się nie za duszę, ale za osobę. Zbawiony będzie każdy z nas w całości. Taka jest nauka Chrystusa i Kościoła. Składana przy tej okazji ofiara za Zmarłą osobę wypominaną cały rok pozostaje dobrowolna, ale Parafianom dopytującym o to w tym okresie przypominam, że przyjęty zwyczaj czyni ją podobną do ofiary za mszę świętą.

Dzisiaj odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej w Kaszowie