OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 9 lutego 2020, V Niedziela, rok A

 

Ogłoszenia Parafialne 09 02 2020

  1. Dziękuję Parafianom z NAWSIA za przygotowywanie świątyni na niedzielę. Paniom zatroskanym o kaplicę na SKAŁCE składam BÓG ZAPŁAĆ.
  2. Przed wieczornymi mszami w poniedziałki, środy i piątki trwa z postanowienia naszego Biskupa adoracja Jezusa w Eucharystii. Zachęcam do włączania się. Żeby adorować nie trzeba nic szczególnego robić – wystarczy być – dając Jezusowi znak jakie to ważne.
  3. Od przyszłej niedzieli o czujność na wypadek zimy i pomoc proszę Parafian ze SYDŁOKA SKAŁKI. Nie sypiemy naszej drogi solą, gdyż na wypadek oblodzenia mamy specjalny gruboziarnisty piach.
  4. Dziękuję Pomocnikom w rozebraniu choinek i szopki.
  5. Bardzo dziękuję Państwu Krystynie i Edwardowi, Halinie i Józefowi i pani Irenie za pomoc w początkach porządkowania starego domu. Piękna inicjatywa Państwa sprawiła że ubyło już wiele zatęchłych i spleśniałych kołder i szmat. Bóg zapłać za sprzątniecie i odwiezienie na miejsce zbiórki prowadzonej przez firmę Miki. Następni pomocnicy mile widziani, bo gruzowisko do usunięcia jest ogromne.